نوآوری شرکت خوراکی Enterra در تبدیل مواد زائد غذایی به پروتئین

میل ورم مگس سرباز دهکده رودبار قصران

نوآوری شرکت خوراکی Enterra در تبدیل مواد زائد غذایی به پروتئین

 

شرکت خوراکی Enterra مواد زائد مواد غذایی را قبل از مصرف تبدیل به پروتئین با ارزش بالا، روغن و محصولاتی چون کود طبیعی می کند که به عنوان مواد تشکیل دهنده برای تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند که ما آن را مواد غذایی قابل تجدید برای حیوانات و گیاهان می نامیم. افزایش تقاضای جهانی برای مواد مغذی با کیفیت بالا مانند ماهی و مرغ باعث افزایش فشار بر هزینه های مواد غذایی می شود .

در عین حال، بیش از ۳۰ درصد از هزینه ی عرضه مواد غذایی جهان صرف دفن زباله ها، یا تبدیل زباله به کمپوست یا ساخت تاسیسات که پساب را به انرژی تبدیل کند می شود. فرآیند انطباق پذیری انتریا یک راه حل پایدار برای مشکل جهانی زباله های مواد غذایی را با استفاده از یک حشره مفید محلی بنام ، Fly Soldier Black ،به مواد غذایی اضافی از مواد زائد مواد غذایی پیش از مصرف کننده (پیش از پوسیدن و پیش از تولید شیرآبه)، به ویژه میوه ها و سبزیجات، فراهم می کند .

مگس سرباز محصول دهکده رودبار قصران

پس از مصرف زباله های مواد غذایی، لارو حشرات برداشت می شود و به پروتئین و کالاهای نفتی ارزشمندی تبدیل
می شود .مواد غذایی ما می تواند در خوراک برای پرورش ماهی، پرورش مرغ و حیوانات خانگی به عنوان جایگزین برای مواد غذایی پر هزینه و منابع فشرده مانند غذای ماهی، غذای مرغ و غذای سویا استفاده شود. علاوه بر پروتئین طبیعی و محصولات نفتی برای مواد خوراکی، پروتئین زیستی ما نیز یک کود طبیعی آلی ایجاد می کند .بازار کودهای آلی طبیعی به سرعت جایگزین کودهای شیمیایی می شود و محصولات تهویه کننده خاک برای حمایت از عملکردهای مزرعه آلی و پایدار، عملیات گلخانه ای و باغبانی خانگی در حال رشد هستند.

 

مگس سرباز دهکده رودبار قصران

 

شروع تولید تجاری تکنولوژی (تبدیل بیولوژیک یا تبدیل ارگانیک) Bioconversion ثبت اختراع Enterra از سال ۲۰۰۷ در حال توسعه است. ما بیش از یک سال از تاسیس شرکت تجارتی خود در شرق ونکوور استفاده کرده ایم تا چندین تن در روز از مواد غذایی قابل ردیابی، پیش غذا به خوراک پروتئین، روغن خوراکی و یک کود طبیعی تولید کرده ایم. در سال ۲۰۱۴ شرکت به تدریج تولید خود را برای تولید ۱۰۰ تن در هر روز از مواد زائد شروع کرد و عملیات را به مکان های دیگر گسترش داد تا ۱۰۰۰ تن زباله در روز تا سال ۲۰۱۶ پردازش کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *